У Росії засекретили дані про абітурієнтів, які надходять за квотою "діти учасників спецоперації"

У росії засекретили дані про дітей, які вступають до вищих навчальних закладів по квоті "діти учасників спецоперації". Про це повідомляють російські ЗМІ.

Діти, які вступають саме за такою квотою, матимуть спеціальний секретний номер. Але списки таких абітурієнтів все одно існують і можуть бути розкритими.

Залежно від університету всі вступники ідентифікуються за ПІБ або номером СНІЛС - ці дані знаходяться у відкритому доступі. Але дітям учасників військової операції надано спеціальний номер, який не дає розкрити їх персональні дані.

Як повідомлялося раніше, в російських вищих навчальних закладах було виділено 23 тисячі місць для абітурієнтів з окупованих районів Донбасу.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті