У росії продовжують вербувати зеків на війну в Україні

Росіяни продовжують проводити так звану "часткову мобілізацію", але при цьому не припинили вербування зеків для відправки в Україну. Про це 4 жовтня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Попри заходи мобілізації, що тривають, російська сторона не припиняє практику використання на території України приватних військових компаній, укомплектованих особами, завербованими в місцях позбавлення волі", - повідомляють українські військові.

Так, наголошується на продовженні підготовки у так званих "центрах підготовки" на тимчасово окупованій території Луганської області ув'язнених. Надалі їх планують відправити на передову.

При цьому продовжуються в росії та заходи щодо так званої "часткової мобілізації".

"За наявною інформацією, казанський центр комплектування проводить формування трьох мотострілецьких та двох артилерійських полків на фондах казанського вищого танкового командного училища", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ростовській області окупанти розпочали підготовку 400 зеків для відправки в Україну.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті