У росії відправлятимуть на війну вбивць та наркоділків - путін підписав закон

Російський диктатор путін підписав закон, який дозволяє мобілізувати на військову службу  громадян, що мають незняту чи непогашену судимість за скоєння вбивства, розбою, пограбування, наркобізнес та більшості інших тяжких злочинів, передбачених КК РФ. Про це повідомляє ВВС.Російська служба.

Це дозволяє мобілізувати сотні тисяч умовно-засуджених або нещодавно звільнених із колоній громадян, яким раніше служити в армії було заборонено.

Юристи говорили, що легалізація такого заклику говорить про плани нової хвилі мобілізації та дозволить силовикам чинити тиск на колишніх засуджених для того, щоб змусити їх погоджуватися на мобілізацію під загрозами нового кримінального переслідування.

Той самий закон дозволяє у разі мобілізації переводити на цивільні посади на збройні сили строковиків, ще до війни з Україною спрямованих на альтернативну цивільну службу (АГС) у цивільні організації. Ухвалення поправки спростовує заяви влади та військкомів про те, що АГС для пацифістів, які відмовляються брати до рук зброю, під час мобілізації нібито не передбачено.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті