У росії відправлятимуть на війну вбивць та наркоділків - путін підписав закон

Російський диктатор путін підписав закон, який дозволяє мобілізувати на військову службу  громадян, що мають незняту чи непогашену судимість за скоєння вбивства, розбою, пограбування, наркобізнес та більшості інших тяжких злочинів, передбачених КК РФ. Про це повідомляє ВВС.Російська служба.

Це дозволяє мобілізувати сотні тисяч умовно-засуджених або нещодавно звільнених із колоній громадян, яким раніше служити в армії було заборонено.

Юристи говорили, що легалізація такого заклику говорить про плани нової хвилі мобілізації та дозволить силовикам чинити тиск на колишніх засуджених для того, щоб змусити їх погоджуватися на мобілізацію під загрозами нового кримінального переслідування.

Той самий закон дозволяє у разі мобілізації переводити на цивільні посади на збройні сили строковиків, ще до війни з Україною спрямованих на альтернативну цивільну службу (АГС) у цивільні організації. Ухвалення поправки спростовує заяви влади та військкомів про те, що АГС для пацифістів, які відмовляються брати до рук зброю, під час мобілізації нібито не передбачено.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті