В росії застрелився командир зенітно-ракетного взводу, який воював проти України

Російський військовослужбовець, який брав участь у війні на території України, наклав на себе руки в Курській області. Про це 18 вересня повідомляє Телеграм-канал ASTRA.

За даними джерел журналістів, напередодні в Рильському районі у власній машині застрелився 25-річний командир зенітно-ракетного взводу, військовослужбовець за контрактом в/ч 58198 Ілля Товт. За день до цього він покинув свою військову частину. Чи була на місці передсмертна записка, невідомо.

Товт внесений до бази українського "Миротворця" як учасник бойових дій проти цивільного населення України. Де саме він воював, не повідомляють.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті