В Росії ліквідовано чергового воєнного злочинця та пропагандиста Кремля

У Бєлгороді ліквідовано ще одного російського пропагандиста Олександра Коробова на прізвисько "Краб". Про це повідомляє ГУР МО 16 вересня.

"За наявною в ГУР МО України інформацією, 15 вересня 2024 року в місті Бєлгород зламали череп російському пропагандисту Коробову Алєксандру Алєксандровічу на прізвисько «Краб» — від завданих травм співучасник воєнних злочинів та кремлівського геноциду українського народу помер", - йдеться у повідомленні.

У ГУР нагадали, що пропагандист працював на каналі «Россія 1»,  очолював його  Бєлгородський пункт.

"Палко вихваляв воєнних злочинців з російської армії в ефірі програм Скабєєвої. Також створював продукти для ресурсу міноборонирф — телеканалу «Звєзда», та неодноразово отримував за це нагороди від кремлівського диктатора", -додали розвідники.

"У гонитві за визнанням та рублями від кремлівських господарів постійно виконував брудну роботу геть далеко від рідних місць — наприклад,  на окупованих територіях України, зокрема в Донецькій та Луганській областях. Пропагандист не лише готував брехливі матеріали про війну, а й особисто брав участь у скоєнні тяжких воєнних злочинів проти України", - зазначили у ГУР МО.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті