В російській Ухті після вибухів спалахнув НПЗ

Вдень у неділю, 2 червня 2024 року, на нафтопереробному заводі компанії "Лукойл" в місті Ухта (Комі, РФ) спалахнула пожежа. Про це повідомляють МНС Республіки Комі та місцеві телеграм-канали.

"У резервному парку нафтопереробного підприємства в Ухті за чотири кілометри від міста сталося загоряння в резервуарі РВС-10000", - йдеться у повідомленні.

Для ліквідації пожежі задіяно 74 рятувальників.

За інформацією видання "Коміінформ", загинуло 2 особи.

Загальноросійський ТГ-канал Baza, що спеціалізується на висвітлені надзвичайних ситуацій на території країни-агресорки, стверджує, що пожежі передувало "кілька вибухів".

Причини інциденту російською владою та керівництвом "Лукойлу" наразі не називаються.

Як повідомлялося, близько 14% нафтопереробних потужностей РФ виведені з ладу внаслідок атаки українських дронів

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті