Близько 14% нафтопереробних потужностей РФ виведені з ладу внаслідок атаки українських дронів - Bloomberg

Удари українських безпілотників вивели з ладу близько 14% російських нафтопереробних потужностей: це призвело до зростання у РФ цін на паливо на 20-30%. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на розвідувальне управління Пентагону.

"Удари українських безпілотників по російській енергетичній інфраструктурі на початку цього року вивели з ладу 14% нафтопереробних потужностей країни і призвели до зростання внутрішніх цін на паливо, але мали мінімальний вплив на виробництво електроенергії", - йдеться у повідомленні. 

Вказано, що внаслідок втрати росією частини потужностей, до середини березня внутрішні ціни зросли на 20%-30%. Крім того, щоб задовольнити потреби внутрішнього ринку РФ зупинила експорт. 

"Щоб пом'якшити вплив цих ударів, Росія заборонила експорт бензину на шість місяців, починаючи з березня, почала імпортувати нафтопродукти з Білорусі, які планувала імпортувати з Казахстану, і надала пріоритет відвантаженню нафтопродуктів російськими залізницями на противагу іншим видам транспорту", - йдеться в доповіді розвідувального управління міністерства оборони США. 

Як повідомлялося, НПЗ у Туапсе вдруге зупинив роботу після нічної атаки дронів. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті