НПЗ у Туапсе вдруге зупинив роботу після нічної атаки дронів

Нафтопереробний завод у російському Туапсе довелося екстрено зупинити після нічної атаки безпілотників — там спалахнула пожежа. Про це пише Reuters із посиланням на два джерела, що знайомі з ситуацією, - повідомив Бабель.

Видання пише, що в ніч проти 17 травня безпілотники влучили у виробничий блок зрідженого нафтового газу, а от установка перегонки сирої нафти залишилася неушкодженою.

«Під час пожежі не було чорного диму. Це означає, що це було просто спалювання газу», — заявив співрозмовник Reuters. Він додав, що з технічного погляду є можливість обійти блок зрідженого газу і перезапустити нафтопереробний завод «відносно скоро».

НПЗ у Туапсе вже призупиняв свою роботу після атаки дронів 25 січня, він відновив роботу тільки наприкінці квітня.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті