В РНБО заявили, що відповідь України на удари по енергосистемі буде "дуже потужною"

У разі обстрілів російськими військами об'єктів енергетики України, як це було минулого року, Сили оборони тепер "потужно відповідатимуть" на такі атаки. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов у ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Є чітке розуміння, що ворог не залишиться безкарним, якщо і він надалі це продовжуватиме", - зазначив чиновник.

Також Данілов прокоментував слова президента Володимира Зеленського після вчорашньої селекторної наради про підготовку до можливих російських обстрілів нашої енергосистеми, та підтвердив, що такі ворожі атаки цього року не залишаться безкарними.

"Ми на все повинні відповідати. Причому наша відповідь буде дуже потужною. Коли ви це побачити, то зрозумієте, про що йдеться", - наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо, напередодні Зеленський пообіцяв відповідати окупантам ударами у відповідь на обстріли енергетичної інфраструктури. 

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті