В ріках Південний Буг й Інгулець значних відхилень і перевищень ГДК речовин немає – Кім

В ріках Південний Буг й Інгулець наразі без значних відхилень і перевищень гранично допустимої концентрації (ГДК) речовин. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у своєму Телеграм-каналі 8 червня.

"Щодо якості води в р. Південний Буг та в р. Інгулець внаслідок затоплення дніпровською водою. Згідно з дослідженнями, проведених в пробах, відібраних в р. Південний Буг 7 червня та в р. Інгулець 8 червня, значних відхилень та перевищень гранично допустимої концентрації речовин не спостерігається", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що лікарі в Україні готові оперативно реагувати на спалахи холери після підриву Каховської ГЕС.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті