У РФ школярам під час виконання гімну та підняття прапора РФ заборонили рухатися

У РФ школярів під час виконання гімну та підняття прапора РФ змушують стояти смирно і забороняють їм пересуватися школою. Про це йдеться у матеріалі Телегам-каналу "Можемо пояснити".

Автори нагадали, що з цього навчального року щотижня у російських школах починається з виконання гімну РФ та підняття державного прапора. Начальство деяких шкіл поставилося до нововведення з особливою старанністю.

Так, наприклад, в одній із шкіл Петербургу було розроблено спеціальну інструкцію. "Шановні співробітники та учні! По понеділках у нас підняття прапорів та прослуховування гімнів. У цей час усі мають завмирати в тому місці, де вас застали перші акорди. Тому о 7:59 хвіртка блокуватиметься. А ті, хто вже буде на території або ґанок школи, повинні зупинитися до закінчення церемонії, дорівнювати прапор РФ і співати гімн разом із класами", - сказано в ній.

В одному з московських ліцеїв ухвалили схоже рішення. "Вхід до ліцею буде закрито о 8:00 до 8:10, всі, хто запізнився, чекатимуть зовні, ходіння по ліцею в цей час заборонено! При виконанні гімну стояти смирно", - наказано російським школярам.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті