В районі окупованих Сєвєродонецька, Смолянинова й Воронова третій день триває лісова пожежа

Лісова пожежа триває в районі окупованих Сєвєродонецька, Смолянинова й Воронова на Луганщині третій день станом на 2 квітня. Про це повідомили видання "Трибун", Телеграм-канал "Трикутник", відповідні супутникові знімки зафіксувало NASA FIRMS з 31 березня й досі. 

"За повідомленнями від місцевих, знову палає ліс у бік Смолянинове - Воронове", - пише "Трикутник" о 16:45 2 квітня."У відкритих джерелах є ось такі кадри, які підтверджують наявність пожеж у цьому районі".

Пізніше канал написав, що пожежа триває вже третю добу, евакуації населення немає, люди збираються виїжджати своїм ходом.

Зазначається, що окупаційна влада жодних дій для ліквідації пожежі не проводить і ситуацію не коментує.

Раніше повідомлялось, що у жовтні 2020 року в районі Смолянинова сталась дуже масштабна лісова пожежа, в якій загинули люди.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті