В районі окупованих Сєвєродонецька, Смолянинова й Воронова третій день триває лісова пожежа

Лісова пожежа триває в районі окупованих Сєвєродонецька, Смолянинова й Воронова на Луганщині третій день станом на 2 квітня. Про це повідомили видання "Трибун", Телеграм-канал "Трикутник", відповідні супутникові знімки зафіксувало NASA FIRMS з 31 березня й досі. 

"За повідомленнями від місцевих, знову палає ліс у бік Смолянинове - Воронове", - пише "Трикутник" о 16:45 2 квітня."У відкритих джерелах є ось такі кадри, які підтверджують наявність пожеж у цьому районі".

Пізніше канал написав, що пожежа триває вже третю добу, евакуації населення немає, люди збираються виїжджати своїм ходом.

Зазначається, що окупаційна влада жодних дій для ліквідації пожежі не проводить і ситуацію не коментує.

Раніше повідомлялось, що у жовтні 2020 року в районі Смолянинова сталась дуже масштабна лісова пожежа, в якій загинули люди.

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті