У районах витоків "Північного потоку" помітили російські кораблі - CNN

У Балтійському морі помітили російські військові кораблі, які знаходилися в районах витоків газу із "Північних потоків". Про це 29 вересня повідомляє CNN.

Журналісти посилаються на двох представників західної розвідки, а також ще на одне джерело. Усі вони заявили, що європейські служби безпеки помітили російські кораблі у цих районах у понеділок та вівторок. При цьому минулого тижня у районах вибухів також помітили російські підводні човни.

Наголошується, що причетність чи непричетність цих кораблів до вибухів на газопроводах будуть слідчі. Так, представник військового відомства данини зазначив, що росіяни часто працюють у цих районах. Тобто їхня присутність не обов'язково вказує на причетність РФ до вибухів.

"Ми бачимо їх щотижня. Російська діяльність у Балтійському морі посилилася останніми роками. Вони досить часто перевіряють нашу поінформованість - як у морі, так і в повітрі", - додав данець.

Також наголошується, що розслідування цих вибухів може тривати два тижні. Це пов'язано з тим, що Данія і Швеція (які і проводять розслідування) не можуть оглянути місця вибухів через витік газу. При цьому співрозмовники видання зазначають, що головним підозрюваним все ж таки залишається росія.

Нагадаємо, що сьогодні в Балтійському морі стався вже четвертий витік газу на "Північному потоці".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті