У ПЦУ розкритикували список санкцій РНБО щодо УПЦ (МП)

Санкційний список РНБО щодо Московського патріархату не є повним - там немає людей, які впливають на процеси в церкві. Про це в ефірі Еспресо заявив священник ПЦУ Георгій Коваленко 4 грудня.

"Всі ці 9 місяців багато хто казав про відсутність політичної волі щодо УПЦ (МП). Ми бачимо, що вона з'являється, тепер було б добре до неї додати фаховості", - зазначив він.

На його думку, не вистачає фаховості в складанні санкційних списків.

"Будь-який експерт вам додасть ще з десяток як мінімум, а СБУ мала б знати набагато більше. На жаль, в цих списках не з'явилися люди, які відкрито сиділи в кремлі на проголошенні анексій територій України. Там немає людей, яким СБУ вже вручила підозри, немає людей, які реально рулять в керівництві УПЦ (МП). Владика Павло - людина одіозна та медійно відома, але багато рішень по тому, куди рухається корабель Московського патріархату в Україні приймає не він, не в його руках кермо", - підсумував Коваленко.

Нагадаємо, 3 грудня СБУ опублікувала перелік осіб, які потрапили до "церковного списку" санкцій РНБО.  

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті