У Празі з'явилася статуя путіна в образі гобліна, що закручує газовий вентиль (ФОТО)

У Празі встановили скульптуру, яка зображує російського диктатора путіна в образі гобліна, що закручує газовий кран, - пишуть Ceske Noviny.

Зазначається, що на місці, де раніше стояла пам'ятка скандальному радянському маршалу Івану Конєву, яка згодом буда демонтована, статуя путіна простоїть 30 днів, а потім буде виставлена на аукціон.


"Виручені з аукціону гроші підуть на купівлю зброї для України, яка з лютого стикається з російським вторгненням", - цитує видання автора статуї, коваля та скульптора Душана Достала.

За задумом автора, статуя путіну має на меті вказати на винуватця нинішнього підвищення цін на енергоносії.

За його словами, статуя з піднятою правою рукою також представляє путіна у поєднанні з нацистським лідером Адольфом Гітлером, висловлюючи таким чином позицію, яку зайняв російський президент.

Робота під назвою Демон Аріман, демон із перської міфології, була створена з нагоди міжнародної зустрічі художників-ковалів. Він є абсолютним злом, додав автор статуї.

Встановлення скульптури та її подальший аукціон організував бізнесмен Далібор Дедек, який на початку травня оголосив акцію «Подарунок путіну» зі збирання грошей на зброю для України.

Дедек вважає, що статую путіна може бути продано з аукціону за шестизначну суму.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті