У Празі з'явилася статуя путіна в образі гобліна, що закручує газовий вентиль (ФОТО)

У Празі встановили скульптуру, яка зображує російського диктатора путіна в образі гобліна, що закручує газовий кран, - пишуть Ceske Noviny.

Зазначається, що на місці, де раніше стояла пам'ятка скандальному радянському маршалу Івану Конєву, яка згодом буда демонтована, статуя путіна простоїть 30 днів, а потім буде виставлена на аукціон.


"Виручені з аукціону гроші підуть на купівлю зброї для України, яка з лютого стикається з російським вторгненням", - цитує видання автора статуї, коваля та скульптора Душана Достала.

За задумом автора, статуя путіну має на меті вказати на винуватця нинішнього підвищення цін на енергоносії.

За його словами, статуя з піднятою правою рукою також представляє путіна у поєднанні з нацистським лідером Адольфом Гітлером, висловлюючи таким чином позицію, яку зайняв російський президент.

Робота під назвою Демон Аріман, демон із перської міфології, була створена з нагоди міжнародної зустрічі художників-ковалів. Він є абсолютним злом, додав автор статуї.

Встановлення скульптури та її подальший аукціон організував бізнесмен Далібор Дедек, який на початку травня оголосив акцію «Подарунок путіну» зі збирання грошей на зброю для України.

Дедек вважає, що статую путіна може бути продано з аукціону за шестизначну суму.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті