У Празі під посольством РФ провели "референдум" за приєднання Калінінграда до Чехії (ФОТО)

У Празі біля посольства РФ активісти провели "референдум" за приєднання Калінінградськрї області росії до Чехії під назвою Краловецький край - повідомляє "Європейська правда".

Під воротами російського посольства зібралося близько 200 людей. Організатори акції підтримали сатиричні аргументи про анексію Краловця до Чехії, жарти про яку останні десять днів заполонили інтернет у країнах Центральної Європи.

Учасники скандували "Краловець!", тримали в руках плакати з написами "Зробіть Краловець знову чеським", "Країни Балтії: Естонія, Литва, Латвія та Чехія", "Слава Краловцю (і Україні)", "Зберігай спокій та анексуй Краловець". У ряду учасників були чеські та українські прапори.

Акція також мала благодійну мету - її учасникам пропонували придбати значки, а також футболки з написом Fuck you Putin, Glory to heroes - такої нещодавно міністр оборони Чехії Яна Чорнохова "вітала" президента РФ з днем ​​народження. Кошти, одержані від продажу, планують витратити на зброю для України.

Перед учасниками виступив серед інших євродепутат Томаш Здеховський, завдяки ретвіту якого мем про Краловця поширився інтернетом.

"Оскільки володимир путін створив такий прецедент у міжнародному праві, заздалегідь визначивши результати "референдумів", ми знаємо, яким буде результат "референдуму". Ми очікуємо щонайменше 90% успіху", - сказав Томаш Котроуш, один із організаторів акції.

Після цього учасники акції "проголосували у референдумі" за приєднання Кралівця до Чеської Республіки.

"Краловець наш" - вигукнув ведучий, оголосивши, що за приєднання Калінінграда проголосували 98% учасників "референдуму".

Організатори акції обіцяють повідомити у посольство РФ про результати "референдуму".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті