До порту Маріуполя прибув російський пором військового призначення – радник мера

У порт окупованого Маріуполя прибув з російського Єйська паром  військового призначення «Лаврентій». Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко 17 серпні у Телеграм.

"В Маріупольский порт нарешті пришвартувався паром «Лаврентій». Довгий шлях з 1 по 16 серпня замість анонсованих 7 годин. Паром прибув пустий. Як справжній пірат - з вимкненими системами ідентифікації", - написав Андрющенко.
Він також додав, що паром виключно військового призначення.
"Русня не лише ховає боєкомплекти в кузови псевдогуманітарних вантажівок. Цілий пасажирсько-пиратський паром задіяно для цих цілей", - пише радник.

Андрющенко також привів слова представника судна місцевим пропагандистам: "Паром совершил плановый переход в соответствии с планами министерства обороны РФ из порта Ейска в порт Мариуполя. Шли отлично, не штормило".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті