У Польщі скасували концерт засновника Pink Floyd, який закликав Україну скласти зброю

Концерт засновника легендарного гурту Pink Floyd Роджера Вотерса у Кракові було скасовано через його позицію стосовно України. Про це повідомляє Укрінформ 25 вересня.

Зазначається, що Вотерс мав виступати на центральній арені Кракова в квітні наступного року, однак організатори оголосили про скасування концерта після виходу відкритого листа музиканта до Олени Зеленської, в якому він звертався до неї із проханням схилити президента України до “іншого шляху” та критикував Захід за постачання Києву озброєння. Цей лист викликав шквал критики у польських медіа та суспільстві.

Водночас в офіційному повідомленні про скасування концерту Вотерса не вказуються причини цього рішення.

Нагадаємо: на початку вересня Роджер Вотерс опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук відкритий лист до Олени Зеленської, в якому висловив сумнів у доцільності подальшого надання країнами Заходу Україні озброєння для протистояння російській агресії. Він також закликав до укладення угоди із кремлівським режимом.

Як повідомлялось раніше, Pink Floyd заборонила слухати і використовувати свою музику на території росії та білорусі.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті