У Польщі скасували концерт засновника Pink Floyd, який закликав Україну скласти зброю

Концерт засновника легендарного гурту Pink Floyd Роджера Вотерса у Кракові було скасовано через його позицію стосовно України. Про це повідомляє Укрінформ 25 вересня.

Зазначається, що Вотерс мав виступати на центральній арені Кракова в квітні наступного року, однак організатори оголосили про скасування концерта після виходу відкритого листа музиканта до Олени Зеленської, в якому він звертався до неї із проханням схилити президента України до “іншого шляху” та критикував Захід за постачання Києву озброєння. Цей лист викликав шквал критики у польських медіа та суспільстві.

Водночас в офіційному повідомленні про скасування концерту Вотерса не вказуються причини цього рішення.

Нагадаємо: на початку вересня Роджер Вотерс опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук відкритий лист до Олени Зеленської, в якому висловив сумнів у доцільності подальшого надання країнами Заходу Україні озброєння для протистояння російській агресії. Він також закликав до укладення угоди із кремлівським режимом.

Як повідомлялось раніше, Pink Floyd заборонила слухати і використовувати свою музику на території росії та білорусі.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті