В ООН створили робочу группу по відновленню в'їзного туризму в Україні

Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації ООН (ВТО ООН, World Tourism Organization) Зураб Пололікашвілі ініціював створення робочої групи для підтримки туризму та економіки України. Про це повідомили в пресслужбі Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) агентству "Інтерфакс-Україна".

У своїй вступній промові на 25-й сесії Генеральної Асамблеї СОТ ООН (Самарканд, Узбекистан) Пололікашвілі зазначив, що ВТО ООН має об'єднати зусилля всіх членів туристичного співтовариства і зробити все можливе для того, щоб в'їзний туризм в Україні знову відновився.

"Упевнений, що підтримка всіх країн-членів ВТО ООН буде дуже корисною і прекрасним початком відродження туризму в Україні. Ми можемо почати з організації різноманітних заходів на відносно безпечних територіях країни або ж біля кордонів із сусідніми державами", - запропонував генсек ВТО ООН.

Нагадаємо, 1 червня 2023 року Україна вперше в історії очолила комісію Всесвітньої туристичної організації ООН. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті