В окупованих Сєвєродонецьку та Кремінній замість інтернету та мобільного зв'язку обіцяють встановити... таксофони

Окупанти пообіцяли поставити в Сєвєродонецьку таксофони, щоб вирішити проблему відсутності мобільного зв'язку та інтернету. Про це повідомив так званий "міністр цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій ЛНР" Андрій Єршов на "нараді" 7 грудня, пише Телеграм-канал окупаційного "міністерства".

"Після Кремінної, повернувшись уже в Луганськ, доручив своїм співробітникам опрацювати питання з таксофонами. І ось сьогодні ми в Сєвєродонецьку з'ясовуємо, що таксофони вже приїхали. І в Кремінну, і в Сєвєродонецьк", - сказав Єршов. 

Він підкреслив, що давно відсутні інтернет і мобільну мережу підключать тільки тоді, коли "надійде відповідне розпорядження".

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" спрогнозували "прихід цивілізації": у 2024 році обіцяють оснастити поштові відділення і листонош платіжними терміналами.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті