У "ЛНР" спрогнозували "прихід цивілізації": у 2024 році обіцяють оснастити поштові відділення і листонош платіжними терміналами

На окупованій території Луганської області пообіцяли оснастити поштові відділення, причому насамперед чомусь у прифронтовій Кремінній, платіжними терміналами у 2024 році - не уточнивши, на початку чи наприкінці року. Про це повідомив так званий "міністр цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій ЛНР" Андрій Єршов на зустрічі з представниками Кремінського району, пишуть окупаційні ЗМІ 23 листопада.

"Ми будемо розвивати пошту з точки зору оснащення сучасними сервісами. У наших планах на 2024 рік - оснастити відділення можливостями розплачуватися безготівкою: на вікна кожного нашого поштового відділення поставити термінали, які дозволятимуть розплачуватися за ті чи інші послуги безготівково, за допомогою банківської картки", - розповів "міністр".

Колаборант також заявив, що в планах керованого ним "міністерства" - оснащення листонош касовими апаратами, причому саме в Кремінній.

"Щоб листоноша, прийшовши у квартиру, у будинок до жителя Кремінної, можливо, вікового, якому важко ходити, міг і пенсію видати, і газету вручити, і, можливо, якісь операції, де потрібен касовий термінал, здійснити. Чому б і ні? Ми нормально дивимося на те, що наші листоноші мають можливість принести додому такій людині якісь продукти харчування, сигарети", - сказав Єршов.

Під новиною з'явилося кілька скептичних коментарів місцевих жителів.

"У січні чи грудні?" - просить уточнити один із них. Адже дійсно, між січнем і груднем 2024 року різниця саме в рік. 

Раніше повідомлялося, що російські "волонтери" завезли в окупований Сєвєродонецьк ліки і зібрали біля автобудинку чергу людей, які практично забули, що таке медикаменти.

Раніше також повідомлялося, що ЗСУ наблизилися до Кремінної.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті