В окупованих Макіївці та Донецьку повідомляють про влучання в БК, нібито є жертви

В окупованій Макіївці сьогодні, 4 липня, відбулися потужні вибухи: влучання у склад БК. Про це повідомляють у місцевих телеграм-каналах.

"По складу БК у Макіївці прилетіло не відразу. З місць повідомляють, що удари завдавали сьогодні цілий день. Пристрілювалися. І в підсумку влучили куди треба", - ідеться в повідомленні.

Також публікуються відео та фото наслідків.

За словами місцевих жителів, звук вибуху було чути в більшій частині Донецька. Як пишуть жителі, у Донецьку цілий день було голосно. Повідомляють про загибель двох людей і вісьмох поранених, зокрема дівчинки 2017 року народження.

 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті