В окупованих Макіївці та Донецьку повідомляють про влучання в БК, нібито є жертви

В окупованій Макіївці сьогодні, 4 липня, відбулися потужні вибухи: влучання у склад БК. Про це повідомляють у місцевих телеграм-каналах.

"По складу БК у Макіївці прилетіло не відразу. З місць повідомляють, що удари завдавали сьогодні цілий день. Пристрілювалися. І в підсумку влучили куди треба", - ідеться в повідомленні.

Також публікуються відео та фото наслідків.

За словами місцевих жителів, звук вибуху було чути в більшій частині Донецька. Як пишуть жителі, у Донецьку цілий день було голосно. Повідомляють про загибель двох людей і вісьмох поранених, зокрема дівчинки 2017 року народження.

 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті