В окупованих Горлівці, Єнакієвому та Ясинуватій зросла кількість природних пожеж

У квазіутворенні "ДНР" повідомляють про зростання природних пожеж: горіння сухої трави місцеві "вогнеборці" гасили в Горлівці та Єнакієвому, а також у Ясинуватському районі. Про це повідомило так зване "МНС ДНР" у соцмережі.

Так, повідомляється, що в п'ятницю, близько 19.00 надійшло повідомлення про пожежу в селищі Гурти м. Горлівка - горіла суха рослинність на площі 2 га.

Також "вогнеборці" залучалися для гасіння двох загорянь сухої рослинності в Єнакієвому. Загальна площа горіння становила 45 кв. метрів.

Крім того, вчора вдень сталася пожежа на відкритій території на вул. Леніна в селі Мінеральне Ясинуватського району. До прибуття вогнеборців вогнем було знищено 13 га сухої трави.

"Пожежний розрахунок ліквідував горіння на площі 2 га. Постраждалих немає. Причина пожежі встановлюється", - ідеться в повідомленні.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті