В окупованих Горлівці, Єнакієвому та Ясинуватій зросла кількість природних пожеж

У квазіутворенні "ДНР" повідомляють про зростання природних пожеж: горіння сухої трави місцеві "вогнеборці" гасили в Горлівці та Єнакієвому, а також у Ясинуватському районі. Про це повідомило так зване "МНС ДНР" у соцмережі.

Так, повідомляється, що в п'ятницю, близько 19.00 надійшло повідомлення про пожежу в селищі Гурти м. Горлівка - горіла суха рослинність на площі 2 га.

Також "вогнеборці" залучалися для гасіння двох загорянь сухої рослинності в Єнакієвому. Загальна площа горіння становила 45 кв. метрів.

Крім того, вчора вдень сталася пожежа на відкритій території на вул. Леніна в селі Мінеральне Ясинуватського району. До прибуття вогнеборців вогнем було знищено 13 га сухої трави.

"Пожежний розрахунок ліквідував горіння на площі 2 га. Постраждалих немає. Причина пожежі встановлюється", - ідеться в повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті