В окуповану Брянку на Луганщині прилетіли 4 ракети HIMARS. Постраждала заправка, якою користувались окупанти, і їхні бази

У місто Брянка Луганської області, окуповане з 2014 року, прилетіли 4 ракети HIMARS близько 4:00 29 квітня. Про це повідомила так звана "місцева влада", яка розмістила відповідні відео й фото, а також місцеві Телеграм-канали.

"Зафіксовано обстріл: 04:00 по населеному пункту Брянка із застосуванням РСЗВ HIMARS (чотири ракети)", – сказано в повідомленні сепаратистів.

"На відео можна побачити, як навпроти "центру зайнятості", окупанти перекрили посадку, – повідомив Телеграм-канал "Кадіївка (Стаханов)+". – Можливо, що саме в тому районі й був приліт. Підписник каже, що "…в тому районі й школа, і гаражний кооператив і колишня база з ангарами", тому прилітати Хаймарсам точно було куди".

Повідомляється, що також постраждала заправка, якою давно користувались окупанти для військових цілей.

Раніше повідомляло, що ЗСУ, готуючись до контрнаступу, б'ють по тилах ворога на Луганщині й проводять розвідку на Сватівському напрямку.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті