В окупованому Токмаку вночі пролунало кілька вибухів

У тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області знову пролунали вибухи. Про це 8 червня в Telegram повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Погода для рашистів на Запорізькому напрямку - спекотні літні дні та ночі в поки що окупованому Токмаку", - розповів він.

За словами чиновника, вибухи в місті лунають уже другий день поспіль. Цього разу вони лунали до другої години ночі.

Також Федоров повідомив, що за ці два дні вибухи лунали в районі автотранспортного підприємства, так званого "МРЕО" окупантів, а також у районі залізничного вокзалу. Наслідки останніх "прильотів" ще уточнюються.

Нагадаємо, що кілька днів тому повідомлялося про потужний вибух в окупованому Мелітополі.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті