В окупованому Сєвєродонецьку рівень смертності зріс в декілька разів – Стрюк

В окупованому Сєвєродонецьку значно виріс рівень смертності. Про це повідомив голова Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі "Добнас. Реалії" 14 лютого.

"За тією інформацією, що поступає з міста, смертність там дуже зросла, – сказав Стрюк. – По факту від перебування у напівзруйнованій лікарні ніхто не стає здоровим".

Він уточнив, що певні медикаменти в місто завозять з росії, але вони значно дорожчі, ніж на тариторії, підконтрольній уряду України.

За словами очільника МВА, близько 80 відсотків того, що лишилось від міста, залишається без будь-яких комунікацій і благ цивілізації. Свого роду "острівцями" цивілізації є райони, куди масово заселяють окупантів – туди намагаються підвести електрику й інші комунікації.

Раніше повідомлялось, що із 150 тисяч мешканців Сєвєродонецька в місті лишається близько 8 тисяч станом на початок лютого 2023 року.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті