В окупованому Сєвєродонецьку рівень смертності зріс в декілька разів – Стрюк

В окупованому Сєвєродонецьку значно виріс рівень смертності. Про це повідомив голова Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі "Добнас. Реалії" 14 лютого.

"За тією інформацією, що поступає з міста, смертність там дуже зросла, – сказав Стрюк. – По факту від перебування у напівзруйнованій лікарні ніхто не стає здоровим".

Він уточнив, що певні медикаменти в місто завозять з росії, але вони значно дорожчі, ніж на тариторії, підконтрольній уряду України.

За словами очільника МВА, близько 80 відсотків того, що лишилось від міста, залишається без будь-яких комунікацій і благ цивілізації. Свого роду "острівцями" цивілізації є райони, куди масово заселяють окупантів – туди намагаються підвести електрику й інші комунікації.

Раніше повідомлялось, що із 150 тисяч мешканців Сєвєродонецька в місті лишається близько 8 тисяч станом на початок лютого 2023 року.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті