Сєвєродонецька демографія: із 150 тисяч мешканців лишається 8 – Стрюк

У Сєвєродонецьку на Луганщині, який після 2014 року взяв на себе функції обласного центру, наразі лишається 8 тисяч мешканців із 150 тисяч. Про це заявив очільник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк 7 лютого, пише Телеграм-канал "Трибун. Схід" 7 лютого.

"В окупованому Сєвєродонецьку зараз залишається близько 8 тисяч цивільних", – сказав Стрюк.

Голова МВА підкреслив, що до міста приїжджають російські військові, яких активно розселяють по квартирах без дозволу власників. За його словами, побільшало чужих людей, які приїхали разом з окупаційною адміністрацією.

Уточнюється, що до початку повномасштабного вторгнення у місті проживало близько 150 тисяч мешканців.

Раніше повідомлялось, що на турбазах і в порожніх будинках Луганщини рашисти розселяють кадирівців і колаборантів, що втекли з Рубіжного й Кремінної.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті