В окупованому Старобільському районі знайшли тіла вбитих окупантів – на футбольному полі й на заправці

В одному з населених пунктів Старобільського району на Луганщині знайшли тіла трьох вбитих рашистів. Про це з посиланням на власне джерело повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 21 січня.

"Джерело повідомляє, що на цьому тижні в одному з населених пунктів Старобільського району було вбито трьох окупантів, – написав Артюх. – Тіло одного з них знайшли на футбольному полі біля лісосмуги, двох інших – на заправці". 

Як уточнює джерело журналіста, трапилось це 15 та 17 січня відповідно. Обставини вбивств залишаються невідомими, ніхто нічого не бачив.

Раніше повідомлялось, що кількість постраждалих рашистів-алкоголіків, які святкували Водохреща у Старобільську, зросла до 30.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Донбас
23.11.2025
17:50

Всеросійська (анти)наукова конференція і передчуття Нюрнберзького трибуналу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбулася так звана «наукова конференція», присвячена боротьбі з неонацизмом, українським, звісно. Оскільки цей пропагандистський захід проводився в «ДНР» вже втретє, його учасники, що називається на біс,...
Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Всі статті