В окупованому Станично-Луганському районі легковик протаранив автобус: 11 постраждалих, троє у важкому стані

ДТП, в якій постраждадо 11 осіб, сталась в окупованому Станично-Луганському районі Луганської області 16 жовтня. Про це з посиланням на "пресслужбу головного управління МНС у ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ.

"Одинадцять осіб постраждали внаслідок аварії за участю пасажирського автобуса у Станично-Луганському районі", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що водій легкового авто Renault Sandero протаранив автобус "Богдан", порушивши правила дорожнього руху. Внаслідок цього автобус перевернувся. 

Один чоловік і дві жінки з числа постраждалих перебувають у важкому стані. 

Раніше повідомлялось, що БТР переїхав цивільне авто в окупованому Луганську.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті