В окупованому Сорокиному (Краснодон) після вибухів детонують російські боєприпаси

Потужні вибухи пролунали 25 вересня в окупованому Сорокиному (Краснодон) Луганської області та сталася детонація на російському складі з боєприпасами. Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.  

За даними очевидців, було чутно щонайменше два вибухи. Місцеві пишуть, що є влучання в завод "Юність", який росіяни використовують як склад для боєприпасів. 

Після "прильотів" відбувається не менш потужна детонація, а густий дим стрімко здіймається високо в небо на десятки метрів.

Як повідомлялося, у Мелітополі після "прильоту" по базі окупантів поранений командувач 58-ї армії РФ та ліквідовані десятки офіцерів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті