У Мелітополі після "прильоту" по базі окупантів поранений командувач 58-ї армії РФ та ліквідовані десятки офіцерів

Сили оборони України завдали влучного удару по секретній базу російських військових в окупованому Мелітополі Запорізької області. Про це 21 вересня повідомив у Телеграмі міський голова Іван Федоров.

"Штаб був розташований на території моторного заводу — це південна частина міста, там, де росіяни на території двох промислових підприємств скупчували військову техніку, озброєння, але ліквідовано було саме штаб, де були росіяни", - зазначив Іван Федоров.

Водночас джерела низки українських видань в СБУ повідомили, що спочатку Служба безпеки виявила секретний штаб окупантів на місцевому моторному заводі, потім інформацію передали військовим та разом з ними – відпрацювали по цілі.

В результаті удару було поранено командувача 58-ї армії РФ, яка воює на Запорізькому напрямку, а також їхнього начальника штабу. Ще кілька десятків офіцерів РФ загинули.

Як повідомлялося, ЗСУ уразили штаб окупантів поблизу Мелітополя.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті