В окупованому Скадовську унаслідок "прильоту" по "відділу МВС" постраждали 11 "поліцейських"

На окупованій частині Херсонщини після "прильоту" по окупаційному "відділу МВС" стало відомо про 11 постраждалих "поліцейських", - пише 22 травня опозіційний російський ТГК ASTRA.

Йдеться про подію 18 травня, про яку повідомляли окупанти, зокрема, "глава" окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо - ніби ЗСУ вдарили по Скадовську в Херсонській області.

"За даними ASTRA, влучання припало на будівлю за 5 метрів від місця, де базувався окупаційний відділ МВС - вона зруйнована. Сам так званий ОМВС «Скадовський» також постраждав - там вибито двері та скло, також пошкоджено дві службові машини", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясували журналісти, внаслідок обстрілу постраждали 11 "співробітників поліції" - "підполковник Павло Терещенко, підполковник, заступник голови слідчого відділу Людмила Лазаренко, старший лейтенант Віталій Дарайський, старший лейтенант Роланд Амідов, старший лейтенант Сергій Саврадим, сержант Олексій Мєшков, сержант Рамазан Ісмаїлов, молодший сержант Ілля Декалюк, молодший сержант Таїсія Єсипенко,  молодший сержант Сергій Капінос, молодший сержант Руслан Селедцов". 

Крім того, поранення отримали троє цивільних.

Зазначимо, що з української сторони офіційних коментарів щодо цього не було.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті