В окупованому Скадовську унаслідок "прильоту" по "відділу МВС" постраждали 11 "поліцейських"

На окупованій частині Херсонщини після "прильоту" по окупаційному "відділу МВС" стало відомо про 11 постраждалих "поліцейських", - пише 22 травня опозіційний російський ТГК ASTRA.

Йдеться про подію 18 травня, про яку повідомляли окупанти, зокрема, "глава" окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо - ніби ЗСУ вдарили по Скадовську в Херсонській області.

"За даними ASTRA, влучання припало на будівлю за 5 метрів від місця, де базувався окупаційний відділ МВС - вона зруйнована. Сам так званий ОМВС «Скадовський» також постраждав - там вибито двері та скло, також пошкоджено дві службові машини", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясували журналісти, внаслідок обстрілу постраждали 11 "співробітників поліції" - "підполковник Павло Терещенко, підполковник, заступник голови слідчого відділу Людмила Лазаренко, старший лейтенант Віталій Дарайський, старший лейтенант Роланд Амідов, старший лейтенант Сергій Саврадим, сержант Олексій Мєшков, сержант Рамазан Ісмаїлов, молодший сержант Ілля Декалюк, молодший сержант Таїсія Єсипенко,  молодший сержант Сергій Капінос, молодший сержант Руслан Селедцов". 

Крім того, поранення отримали троє цивільних.

Зазначимо, що з української сторони офіційних коментарів щодо цього не було.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті