В окупованому Севастополі повідомили про вибухи в районі бухти

В окупованому Севастополі в п'ятницю, 24 березня, пролунало кілька вибухів. Про це повідомляє низка місцевих Telegram-каналів.

Повідомляється, що вибухи пролунали близько 17:00 в районі бухт Омега і Комишова. За словами місцевих жителів, у них навіть затремтіли вікна.

Низка Telegram-каналів повідомила, що вибухи було чути у зв'язку з тим, що "щось збивали з корабля". Однак інші автори вказували, що "звуки були вельми не як зазвичай при збитих БПЛА".

Окупаційна влада міста поки що не виступила з будь-якою офіційною позицією.

Нагадаємо, що за кілька годин до вибухів у Севастополі над Чорним морем помітили британський літак-розвідник.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті