В окупованому Севастополі поблизу військових частин лунають звуки стрілянини – ЗМІ

Стрілянина зі стрілецької зброї лунає в районі Стрілецької бухти в окупованому Севастополі 31 травня. Про це повідомляє "Крим. Реалії"

За даними медіа, характер черг схожий на дії під час збивання повітряних об'єктів.

"Об 11:40 ранку почалася безладна стрілянина зі стрілецької зброї. Стрілянина почалася раптово, з перервами", - пише видання.

Зазначається, що на берегах Стрілецької бухти розташовано кілька російських військових частин, що забезпечують берегову охорону. В акваторії бухти – місце стоянки військових кораблів РФ.

За даними Telegram-каналу "Кримський вітер", стрілянину зі стрілецької зброї в окупованому Севастополі було чути і напередодні – 30 травня. Вона лунала на північному молу в Севастопольській бухті.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті