В окупованому Севастополі поблизу військових частин лунають звуки стрілянини – ЗМІ

Стрілянина зі стрілецької зброї лунає в районі Стрілецької бухти в окупованому Севастополі 31 травня. Про це повідомляє "Крим. Реалії"

За даними медіа, характер черг схожий на дії під час збивання повітряних об'єктів.

"Об 11:40 ранку почалася безладна стрілянина зі стрілецької зброї. Стрілянина почалася раптово, з перервами", - пише видання.

Зазначається, що на берегах Стрілецької бухти розташовано кілька російських військових частин, що забезпечують берегову охорону. В акваторії бухти – місце стоянки військових кораблів РФ.

За даними Telegram-каналу "Кримський вітер", стрілянину зі стрілецької зброї в окупованому Севастополі було чути і напередодні – 30 травня. Вона лунала на північному молу в Севастопольській бухті.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті