В окупованому Селидовому з 25 тисяч довоєнних мешканців залишилося не більше тисячі: сидять без їжі та ліків

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін повідомив, що серед тих, хто залишився в місті, є сім'ї з дітьми. Оглянувши зруйноване ЗС РФ місто, він заявив, що «попередньо відновленню підлягають місцева школа і технікум», а також у місцевому храмі планується засклення вікон.

Ватажок «ДНР» запевнив, що жителям, які залишилися, буде надано всіляку підтримку. Наприклад, за його словами, «у місті вже можна здати документи на отримання паспорта і виплат».

Пушилі пообіцяв привести дітям, які залишилися в Селидовому, шкільні підручники, а дорослим - збільшити гуманітарну допомогу. Наразі, визнав він, «у жителів є потреба в продуктах харчування, ліках і вугіллі».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті