В окупованому Первомайську повідомляють про "прильоти", на які відреагував Пригожин

На окупованій Луганщині повідомляють про прильоти ракет HIMARS у Первомайську та Стаханові сьогодні, 9 травня. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ, соцмережі та господар ПВК "Вагнер" Євген Пригожин.

"У місто кілька прильотів. Ось це "вітають" нас зі святом", - написав "глава адміністрації" Первомайська Сергій Колягін. Він додав, що інформація про пошкодження уточнюється.

У соцмережах також пишуть, що "приліт" у Первомайську припав на взуттєву фабрику. При цьому Пригожин оголосив, що тут перебували, зокрема, українські військовополонені, яких окупанти нібито утримували для обміну. Але підтверджень словам Пригожина не було. "А ось інтерес Пригожина до об'єкта в Первомайську з точністю лише свідчить про причетність ПВК Вагнер до цієї локації", - пишуть у соцмережах.

Також повідомляють, що були "прильоти" ракет у Кадіївці (Стаханові)

"Стаханов прийняв два хімарси", - пишуть у місцевих пабліках.

Як повідомлялося, Євген Пригожин заявив, що завдано ракетного удару по табору, де ПВК "Вагнер" утримували військовополонених ЗСУ.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті