В окупованому Первомайську повідомляють про "прильоти", на які відреагував Пригожин

На окупованій Луганщині повідомляють про прильоти ракет HIMARS у Первомайську та Стаханові сьогодні, 9 травня. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ, соцмережі та господар ПВК "Вагнер" Євген Пригожин.

"У місто кілька прильотів. Ось це "вітають" нас зі святом", - написав "глава адміністрації" Первомайська Сергій Колягін. Він додав, що інформація про пошкодження уточнюється.

У соцмережах також пишуть, що "приліт" у Первомайську припав на взуттєву фабрику. При цьому Пригожин оголосив, що тут перебували, зокрема, українські військовополонені, яких окупанти нібито утримували для обміну. Але підтверджень словам Пригожина не було. "А ось інтерес Пригожина до об'єкта в Первомайську з точністю лише свідчить про причетність ПВК Вагнер до цієї локації", - пишуть у соцмережах.

Також повідомляють, що були "прильоти" ракет у Кадіївці (Стаханові)

"Стаханов прийняв два хімарси", - пишуть у місцевих пабліках.

Як повідомлялося, Євген Пригожин заявив, що завдано ракетного удару по табору, де ПВК "Вагнер" утримували військовополонених ЗСУ.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті