В окупованому Первомайську на Луганщині прилетіло по розташуванню окупантів

Розташування російських окупантів у Первомайську Луганської області обстріляли вранці 1 квітня. Про це повідомили окупаційний "мер" міста Сергій Колягін у Телеграм і Телеграм-канал "Донбасс. Важно"

"В окупованому Первомайську Луганської області сьогодні вранці було завдано удару по місцю базування ЗС РФ", - пише "Донбасс. Важно" з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Сьогодні рано вранці територія міста Первомайська піддалася обстрілу з боку збройних формувань України", - написав Колягін.

Пізніше він повідомив про пошкодження газопроводу низького тиску діаметром 108 мм і опори лінії електропередачі.

Колягін також повідомив, що жертв серед цивільного населення немає. Інформація про жертви серед окупантів і збитки для їхньої техніки та боєприпасів відсутня.

Раніше повідомлялося, що окупанти на Луганщині активно переміщують військову техніку та особовий склад у напрямку лінії фронту, зокрема через Первомайськ.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті