В окупованому Мелітополі рашисти розміщують завезених лікарів та вчителів по студентських гуртожитках і шукають їм "нічийні" квартири – ЦНС

Окупанти звозять до захопленого Мелітополя російських лікарів та вчителів, розселяючи їх у студентських гуртожитках. Про це 4 березня повідомляє Центр національного спротиву.

"У Мелітополі окупанти розселяють звезених лікарів та педагогів у студентських гуртожитках, поки не знайдуть їм "нічийну" квартиру", - повідомили представники ЦНС.

Також наголошується, що росіяни продовжують завозити до міста своїх фахівців, тому що в Мелітополі зберігається кадровий дефіцит. Він пов'язаний із тим, що більшість місцевих виїхали з регіону.

Окрім цього, виїхала більшість студентів. Вони не навчаються у "псевдоуніверситетах" ворога і в порожні гуртожитки розселяють "гастролерів".

"Взагалі більшість населення виїхала з ТОТ і надалі звезених росіян заселяють у порожні будинки українців", - додали у Центрі нацспротиву.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти масово завозять до Мелітополя військову техніку та особовий склад – готуються до оборони.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті