В окупованому Мелітополі пролунало кілька вибухів

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області вранці 22 червня пролунали вибухи. Про це в Telegram повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Окупанти на Мелітопольщині продовжують приймати гарячі привітання від Сил опору та ЗСУ. Мешканці повідомляють, що голосно було в північній частині міста, а також чули вибух у стороні Якимівки", - повідомив він.

Федоров зазначив, що окупанти метушаться, тому що "спокійне літо ніхто й не обіцяв".

"Рашисти вже відрапортували про надточне "певео", проте чорний дим і рух швидких містом натякають на щось інше", - додав мер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Бердянськом на базі окупантів пролунав потужний вибух.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті