В окупованому Мелітополі пролунала серія вибухів, щонайменше п'ять - колабораціоніст Рогов

В окупованому Мелітополі пролунала серія вибухів. Про це повідомив один із представників "адміністрації" міста, колабораціоніст Володимир Рогов.

"У Мелітополі голосно! У місті пролунала серія вибухів. Всього було близько п'яти вибухів", - написав він у себе в Телеграм.

"Це пакет знеболювального (назавжди) для багатьох кацапів! 6 прильотів на півночі Мелітополя!", - підтвердив цю інформацію проукраїнський Телеграм-канал "Гнилая черешня".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті