В окупованому Мелітополі під час дитячих змагань стався потужний вибух

В окупованому Мелітополі 17 лютого під час дитячих змагань в спорткомплексі № 3 стався потужний вибух. Про це у Телеграм повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Окупанти не тільки безперестанку завдають авіаційних ударів по підконтрольній території України, вони ще й самі створюють «надзвичайні ситуації» на ТОТ. Мешканці повідомляють, що сьогодні, під час проведення спортивних змагань в мелітопольському спортивному комплексі № 3, було чутно потужний вибух, який незабаром почав супроводжуватись терміновою евакуацією дітей з будівлі. На місце приїхали  швидкі та "милиция". Приміщення звісно оточене, вікна вилетіли", - повідомив Федоров.

"Окупанти використовують будь-які методи, навіть цинічні. Сьогодні їх мішенню стали діти... Закликаю мелітопольців та всіх жителів ТОТ бути максимально обережними! Ворог підступний!", - зазначив начальник ОВА.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті