В окупованому Маріуполі щотижня гинуть понад 400 осіб - радник мера

В окупованому Маріуполі Донецької області смертність уже перевищує 400 осіб на тиждень. Про це 7 червня в Telegram повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

"Смертність у Маріуполі від "природних причин" цього тижня перевищила позначку в 400 осіб на тиждень. У фізичних цифрах це у 2,6 раза більше за пік найбільшої ковідної смертності", - заявив він.

Тоді тижневий показник смертності сягнув 150 смертей. Але, як підкреслив Андрющенко, тоді йшлося про 150 загиблих на 500 тисяч осіб, а зараз 400 смертей припадають на "неповні 100 тисяч маріупольців".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Маріуполь обклеїли листівками з нагадуванням для окупантів про наближення "українського літа".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті